O nás

 
volám sa Zuzana a srdečne Vás vítam na našej stránke. V polovici roku 2011 som urobila rozhodnutie rozlúčiť sa so zamestnaneckou istotou a vydať sa svojou cestou. Prešla som viacerými firmami, kde som sa veľa naučila, za čo som veľmi vďačná  a všetky poznatky sa snažím využiť aj pri mojej terajšej práci.  Život je krátky na to aby sme robili niečo čo nechceme. Preto robím čo ma baví a čo je mojim snom. Držím sa hesla Billa Gatesa „ na dosiahnutie cieľa máte jeden život, nie jeden pokus“
 
Môj sen ma zaviedol k založeniu firmy, prostredníctvom ktorej chcem pomáhať skrášľovať ľuďom domovy a dodávať kvalitné materiály a služby. Môžem tvoriť, vymýšľať a „kreovať“.
 
Narodená som v znamení blížencov,  a taký je aj môj život . Raz "hladko" raz "obratko".  Na svet sa pozerám srdcom, čo mi spôsobuje veľké dobrodružstvo :-) Myslím si, že je možné naozaj všetko. Nechávam „plávať“ veci, ktoré nemôžem zmeniť. Som človek s chybami, učím sa dať svojmu životu zmysel. Som rada, že žijem a ako žijem. Milujem svoj život. Napriek všetkým pádom sa vždy postavím na nohy a idem ďalej s vierou a nádejou, že za chvíľu sa znovu usmejem. Mám rada hudbu, ktorá vo mne vyvoláva emóciu , a keď si obľúbim skladbu, púšťam si ju stále dookola.
 
Veľmi sa teším, že ste zavítali do nášho e-shopu. Verím, že si u nás vyberiete a s produktami budete spokojní.
 
                                                                                                                 Zuzana
 
Sme mladá, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť. Našim cieľom je splniť Váš sen v oblasti bývania. Radi pomôžeme a poradíme pri výbere obkladov a dlažieb. 
 

Naše hodnoty: 

Spokojnosť zákazníkov
 
Veľmi nám záleží na tom, aby sme konali v záujme zákazníka a podieľali sa na jeho spokojnosti. Sme proaktívni  a spolupráca s nami je bezproblémová. Ponúkame odborné vedomosti a praktické riešenia. Plníme svoje sľuby.
 
Chápanie ľudí
 
V Orient Decor s.r.o. si za každým rozhodnutím stojí osoba, ktorá pozná konkrétnu situáciu, rozumie potrebám ľudí a je pripravená nájsť vhodné riešenia. Vďaka našej snahe pochopiť ľudí dokážeme premeniť nepriaznivé situácie na priaznivé a pozitívne. Základom našej práce je porozumieť potrebe našich klientov, partnerov, zákazníkov a zamestnancov. 
 
Čestnosť
 
Naši pracovníci sú čestní a preto sú schopní pracovať u zákazníka samostatne bez dozoru, pričom majetok a priestory klienta vrátane cenností sú chránené. V nárokoch na čestnosť svojich pracovníkov Orient Decor s.r.o. nikdy nedovolí cestu kompromisu. Čestnosť v našom pojatí znamená mimo iné aj otvorenú komunikáciu vrátane práva vyjadriť svoj vlastný názor a poukázať na nedostatky. 
 
Inovácie
Veríme, že vždy existuje lepší spôsob. Podporujeme zmenu a hľadáme príležitosti a možnosti, ktoré prináša. Hľadáme spôsoby ako veci robiť, nie dôvody prečo to nerobiť.


tím 
 
www.orient-decor.sk